Prohlédněte si
Rozvrh

• Rozvrh disciplín nabízených jednotlivými ústavy FF JU sestavuje na základě podkladů těchto ústavů rozvrhář FF JU.
  • Rozvrhy disciplín nabízených jinými pracovišti JU sestavují rozvrháři příslušných fakult.
  • Veškeré dotazy týkající se rozvrhů na FF JU směrujte výhradně e-mailem na sekretářky ústavů (kontakt viz níže).
  • Disciplíny a místnosti jsou dohledatelné v portále Stagu.
  • Studentům 1. ročníku je pro zimní semestr rozvrh sestaven fakultním rozvrhářem, rozvrh příslušného kroužku je k dispozici v portálu STAGu, konkrétně zde.
  • Soupis všech kroužků je zde:
  • V případě, že v rozvrhu najdete poznámky typu "bloková výuka" nebo "výuka po dohodě s vyučujícím", kontaktujte sekretariát příslušného ústavu garantujícího a nabízejícího danou disciplínu a vyžádejte si informace o 1. vyučovací hodině.

Zkratka ústavu FF JU

Název ústavu FF JU

e-mail kontaktní osoby ve věci rozvrhů

URO  Ústav romanistiky FF JU