• Úvod
  • Studium
  • Soutěže

Soutěž inovativně pojatých výukových hodin SCHOLA IN

Schola in schola / universitate
Studentská soutěž inovativně pojatých výukových bloků

Studentská soutěž Schola in schola / universitate je určena všem studentům programů učitelství pro střední školy na FF JU. Soutěž se koná jednou ročně v průběhu letního semestru. Pro každý ročník soutěže je vypsáno společné téma, které musejí soutěžící zohlednit během přípravy inovativně pojatých výukových bloků vybraného předmětu své aprobace. Cílem soutěže je poskytnout studentům možnost prezentovat své nápady a sdílet je nejen s ostatními studenty učitelství, ale zároveň je prezentovat před porotou složenou z fakultních didaktiků a středoškolských učitelů. Kromě zhlédnutí zajímavých a podnětných studentských prezentací, mají všichni zúčastnění každoročně příležitost v přátelském prostředí diskutovat nad aktuálními problémy výuky humanitních předmětů na středních školách.

Témata jednotlivých ročníků soutěže:

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice +420 387 774 801 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice+420 387 774 801 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies

1