Ústav
romanistiky

Pro střední školy

Ústav romanistiky Filozofické fakulty Jihočeské univerzity nabízí studium francouzské, španělské a italské filologie a učitelství francouzštiny a španělštiny již přes více než 30 let. Těší nás, že mnozí z Vás jste našimi absolventy a že se s Vámi a Vašimi studenty setkáváme na akcích, které pořádáme.

Se záměrem prohloubit naši spolupráci jsme se rozhodli nabídnout Vám tematické přednášky, které mají za cíl nejen propagovat studium francouzštiny a španělštiny mezi Vašimi studenty, ale také Vám pomoci například při probírání maturitních témat.

Na následujících stranách naleznete naši nabídku přednášek k uskutečnění na naší fakultě, nebo v případě zájmu ve Vaší škole. Zároveň jsme otevřeni upravit témata podle potřeb Vašich studentů a jejich znalostí.

Věříme, že Vás a Vaše studenty nabídka přednášek z francouzštiny, španělštiny nebo italštiny zaujme a že naše intenzívnější spolupráce pomůže posílit zájem studentů o románské jazyky. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.

Zároveň bychom také chtěli pozvat širokou veřejnost na zajímavé akce, které pořádáme během celého roku ve spolupráci s našimi partnery. Nabídka těchto akcí je průběžně aktualizována zde nebo na našich sociálních sítích (Facebook), případně Vás o nich rádi budeme informovat prostřednictvím níže uvedených kontaktů. 


  • JUDr. Mgr. Ivo Petrů, Ph.D. (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

vedoucí Oddělení francouzské filologie

  • PhDr. Jana Pešková, Ph.D. (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

vedoucí Oddělení španělské filologie

  • prof. PhDr. Jan Radimský, Ph.D. (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

vedoucí Oddělení italské filologie

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice +420 387 774 801 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice+420 387 774 801 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies

1