Aktuální informace ke stážím Erasmus +

Aktuální informace ke stážím ve Velké Británii

Milé studentky, milí studentky,

pokud máte zájem se na příští rok přihlásit na nějakou pracovní/studijní Erasmus+ stáž, je zapotřebí podat si přihlášku do fakultního výběrového řízení! Uzávěrka je 14. května 2021. Informace k výběrovému řízení jsou dostupné na stránkách ZV Výběrová řízení — Filozofická fakulta.

Aktuální pracovní stáže zajišťované UAN jsou k dospozici na:

Consulate General in Manchester, UK
Czech Tourism in London, UK
Czech School Without Borders in London, UK

Více informací na stránkách Study Abroad / Work Placement Abroad Study Abroad / Work Placement Abroad a v prezentaci zde.