Bon soir, mademoiselle Paris
fr-koncert-kopie

Kdy:
9.3.2024 19:00

Kde:
Divadlo SUD; Hroznová 322/8, České Budějovice

O události

Přeneste se do uliček a zákoutí Paříže či Marseille a vychutnejte si nádherné melodie (nejen) francouzských šansonů, operních árií a muzikálových písní, zaposlouchejte se do tklivých tónů klavíru i do přednesu básní slavných francouzských básníků.

Na koncertě vystoupí sopranistka Linda Kunclová (členka sboru opery ND Praha), barytonista Martin Doucha (herec, externě spolupracuje se sborem opery JD) a klavíristka Jitka Nestřebová.


Program:

L. Delibes - Les filles de Cadix (Linda Kunclová) G. Bizet - Votre toast, árie Toreadora z opery Carmen (Martin Doucha) J. Massenet - Sevillana (Linda Kunclová) J. Offenbach - Barcarolle, duet z opery Hoffmannovy povídky (Linda Kunclová a Martin Doucha) P. Janda - Bon soir, mademoiselle Paris (Martin Doucha) J. Kosma, J. Prévert - Les Feuilles mortes (Martin Doucha) A. Dona, S. Lama - Je suis malade (Linda Kunclová) Ch. Dumont - Non, je ne regrette rien (Martin Doucha) C-M. Schonberg - On My Own, píseň z muzikálu Bídníci (Linda Kunclová) C-M. Schonberg - I Dreamed a Dream, píseň z muzikálu Bídníci (Martin Doucha) A.L. Webber - The Phantom of the Opera, duet z muzikálu Fantom opery (Linda Kunclová a Martin Doucha)


Vstupné: 200 Kč (dospělí), 140 Kč (studenti, děti)


Více informací naleznete → ZDE

fr-koncert

 
 

Powered by iCagenda

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice +420 387 774 801 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice+420 387 774 801 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies

1