Zrušení povinnosti odevzdat diplomovou či bakalářskou práci vytištěnou a svázanou ve dvou výtiscích

Dodatek č. 1 k Opatření děkana č. 10/2020.

Byl vydán Dodatek č. 1 k Opatření děkana č. 10/2020, jímž se upravuje postup při zadávání, zpracování a hodnocení diplomovýcha bakalářských prací na Filozofické fakultě Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích.

čj.: DFF/03/21

Vzhledem k omezením daným aktuálními protiepidemickými opatřeními upravuji odst. 7 a 8 Opatření děkana č. 10/2020, jímž se stanovuje postup při odevzdávání diplomových a bakalářských prací na FF JU.

1. Zrušuje se povinnost odevzdat diplomovou či bakalářskou práci na sekretariátu ústavu, na němž byla vedena, vytištěnou a svázanou ve dvou výtiscích. Bakalářská nebo diplomová práce se odevzdává v termínu určeném Harmonogramem akademického roku pouze ve formátu pdf na příslušné místo v IS STAG. Při vkládání do databáze STAG se student/ka řídí pokyny obsaženými v Opatření rektora ke zveřejňování bakalářských, diplomových, disertačních, rigorózních a habilitačních prací (č. 452).

2. Poté, co řádným způsobem vloží kvalifikační práci do databáze IS STAG, oznámí to student/ka e-mailem sekretářce ústavu, která datum odeslání e-mailu vyznačí jako datum odevzdání práce a současně zablokuje v IS STAG další manipulaci, čímž spustí automatickou kontrolu podobnosti s jinými pracemi. Její výsledek je vedoucí práce povinen zhodnotit a své hodnocení toho, zda se jedná o plagiát či nikoli, deklarovat pro účely obhajoby tím, že výsledek vlastního posouzení zvolený v IS STAG vytiskne, podepíše a společně se svým posudkem vloží do protokolu.

3. Veškeré ostatní povinnosti upravující postup při zadávání, zpracování a hodnocení diplomových a bakalářských prací na FF JU, stanovené Opatřením děkana č. 10/2020, zůstávají v platnosti.

4. Tento dodatek platí pouze pro letní a podzimní termín SZZ akademického roku 2020/2021.

V Českých Budějovicích dne 27. 4. 2021

doc. PhDr. Ondřej Pešek, Ph.D., v r.

děkan