Studentská sekce Akademického senátu FF JU spouští tým v rámci aplikace MS Teams

Tým má sloužit k lepší komunikaci mezi Filozofickou fakultou a jejími studenty.

Od 1. 3. 2021 je dostupný tým v rámci aplikace Microsoft Teams, který byl vytvořen studentskou částí Akademického senátu FF JU.

Tým má sloužit studentům k podávání návrhů, podnětů a připomínek týkajících se studia a fakultního prostředí. Návrhy budou studentskými senátory předávány k projednání na zasedáních Akademického senátu. Dále zde budou senátoři zveřejňovat nejrůznější zprávy, oznámení, sdělení vyučujících a vytvářet diskuse o tématech, k nimž fakulta potřebuje zpětnou vazbu od studentů všech studijních programů.

Členství v týmu je dobrovolné, nicméně žádoucí. K připojení je potřeba kód: xtxcqag. Připojíte se pomocí ikony Připojit se k týmu nebo vytvořit nový v pravém horním rohu aplikace.

Prosíme tímto všechny studenty FF JU o připojení.

Studentská část Akademického senátu FF JU