Studenti UAG soutěží v psaní esejů v němčině a vítězí

Studenti 2. ročníku magisterského programu Česko-německá areálová studia se v rámci předmětu Přeshraniční spolupráce zúčastnili soutěže v psaní eseje v němčině a obsadili první tři místa.

Studenti 2. ročníku navazujícího magisterského programu Česko-německá areálová studia se v rámci předmětu Přeshraniční spolupráce zúčastnili soutěže v psaní eseje v němčině. Soutěž vypsala redakce časopisu německé menšiny v Čechách LandesEcho na téma ´Europäische Integration und Partizipation - wie gelingt das?´ (Evropská integrace a participace – daří se?)

Soutěže se zúčastnili tři naši studenti a hned obsadili první tři místa:

1. místo: Michaela Kolářová

2. místo. Jakub Hotový

3. místo. Anna Hrabáková

Výherkyně soutěže bude moci za odměnu absolvovat krátkou stáž v redakci časopisu.

K jejich úspěchu jim gratulujeme!

Celý článek zde (klikněte pro zvětšení):