Argentinský velvyslanec přednášel studentům španělského jazyka

Dne 7. října 2022 podruhé navštívil Filozofickou fakultu Jihočeské univerzity J. E. pan Roberto Alejandro Salafia, velvyslanec Argentinské republiky v ČR, aby se setkal se studentkami a studenty španělského jazyka a literatury. Těm přednášel na téma Malvínských ostrovů a vyzval je k účasti v soutěži o Iberoamerickou cenu, která je každoročně vyhlašována diplomatickými misemi iberoamerických zemí v České republice. Součástí návštěvy bylo také oficiální přijetí zástupci vedení fakulty a španělské sekce Ústavu romanistiky, při kterém byl projednán další rozvoj vzájemné spolupráce ve vědecko-vzdělávací i kulturní oblasti.