Vyhlášení nové soutěže Grantové agentury FF JU

Pro rok 2024 je možnost získat grantovou podporu ve třech následujících oblastech:

• vydání monografie;
  • mimořádný krátkodobý badatelský pobyt;
  • účast na zahraniční konferenci.

Oproti loňskému roku došlo k několika zásadním změnám, zejména u soutěže týkající se monografií. Tato soutěž bude nově koncipována jako jednoletá a její podpora bude cílena pouze na vydání monografie, nikoliv již na její přípravu. Drobná změna se týká i zahraničních konferencí, u kterých je nově stanovena maximální výše, o kterou je možno žádat. Veškeré změny týkající se jednotlivých typů soutěží jsou uvedeny v příslušných zadávacích dokumentacích (viz odkaz níže).

Informace k získání grantové podpory a přihlášky k jednotlivým typům soutěží naleznete na webových stránkách fakulty → ZDE.

Nejzazší termín pro odevzdání návrhů projektů o podporu na vydání monografie a mimořádného krátkodobého badatelského pobytu je stanoven na pátek 22. března 2024. O podporu účasti na zahraniční konferenci je nadále možné žádat průběžně během akademického roku.