Studentská hodnocení odborných praxí / stáží

2018

Aneta Karpíšková, Kateřina Horehleďová
Institut regionů Evropy (IRE), Salzburg, Rakousko
Kateřina Wischinová
Správa Národního parku Bavorský les, Grafenau, Německo
Hanka Švédová
Koordinační centrum česko-německých výměn mládeže Tandem, Regensburg, Německo

2017

Iva Dundová
APM Marketing GmBH
Anna Hrabáková
Poslanecká kancelář poslance Bavorského zemského sněmu, Pasov (SRN)
Michaela Kolářová
Okresní úřad Freyung-Grafenau (SRN)
Ladislav Horký
Zahraniční kancelář České agentury na podporu obchodu/CzechTrade, Düsseldorf (SRN)
Taťána Pastuchová
České centrum Berlín (SRN)
Štěpánka Solomková
Správa Národního parku Bavorský les (SRN)

2016

Veronika Čížková
Správa Národního parku Bavorský les (SRN)
Jakub Mourek
Muzeum historie lesa, Bavorsko (SRN)
Andrea Kolesová
Weberei TUMFART GmbH, Unterwaldschlag (Rakousko)
Alena Fišarová
Centrum Bavaria Bohemia v Schönsee (SRN)
Barbora Čihulová
Městský úřad v Žitavě (SRN)
Robert Ondráček
Czech Trade Düsseldorf (SRN)
Gabriela Samcová, Hana Štíchová
Institut Regionů Evropy (IRE) - Salzburg (Rakousko)
Lucie Ševčíková
Poslanecká kancelář poslance Bavorského zemského sněmu (SRN)

2015

Lenka Dostálová
Kancelář stálého zastoupení Jihočeského a Královéhradeckého kraje v Bruselu
Taťána Pastuchová
Euroregion Šumava/Bavorský les/Dolní Inn a Okresní úřad Freyung-Grafenau (SRN)
Filip Toušek
Správa národního parku Bavorský les/ Muzeum lesní historie St. Oswald (SRN)
Antonie Alexejeva
České centrum Mnichov (SRN)
Romana Bestrejková
ArberLand REGio, GmbH, Regen (SRN)
Kateřina Návarová
Poslanecká kancelář poslance Bavorského zemského sněmu
Carola Pospíšilová
Institut Regionů Evropy (IRE), Salzburg (Rakousko)

2014

Lída Hejnová
Euroregion Šumava/Bavorský les/Dolní Inn a Okresní úřad Freyung-Grafenau (SRN)
Lenka Kozelková, Barbora Svobodová
Institut regionů Evropy (IRE), Salzburg (Rakousko)
Šárka Menclová, Veronika Holíková
Okresní úřad Cham (SRN)
Soňa Trousilová
Městský úřad Žitava (SRN)
František Funda
Euroregion Šumava/Bavorský les/Dolní Inn a Okresní úřad Freyung-Grafenau (SRN)
Jan Cingroš
Centrum Bavaria Bohemia v Schönsee (SRN)

2013

Kristýna Kubíčková
Zahraniční kancelář České agentury na podporu obchodu/CzechTrade, Düsseldorf (SRN)
David Dubec
Průmyslová a obchodní komora Dolního Bavorska, Pasov (SRN)
Anna Maria Schröcková
Poslanecká kancelář poslankyně Spolkového sněmu Anette Kramme, Bayreuth (SRN)
Lenka Blažková a Gabriela Dupalová
Institut regionů Evropy (IRE), Salzburg (Rakousko)
Marek Pršín
Euroregion Šumava/Bavorský les/Dolní Inn a Okresní úřad Freyung-Grafenau (SRN)
Lucie Staňková
Městský úřad Gmünd (Rakousko)
Dominika Zelinková
Cestovní kancelář Frank Reisen, Heidenreichstein (Rakousko)
Medvíďová Jana
Muzeum umění Waldviertel, Schrems (Rakousko)
Nikola Veselá
Městský úřad Schrems (Rakousko)
Jana Schwarzová
Euroregion Šumava/Bavorský les/Dolní Inn a Okresní úřad Freyung-Grafenau (SRN)
Michaela Klofáčová
DAAD-Institutspartnerschaft (GIP), Univerzita Augsburg (SRN)
Věra Havlíčková
Centrum Bavaria Bohemia, Schönsee (SRN)
Dominika Zelinková
Cestovní kancelář Frank Reisen, Heidenreichstein (Rakousko)

2012

Dagmar Bártlová
Stálá kancelář Jihočeského kraje v Bruselu (Belgie
Zuzana Votýpková
Poslanecká kancelář poslance Bavorského zemského sněmu Bernharda Rosse a Turistická kancelář Pasov (SRN)
Aneta Reizigová
Euroregion Šumava/Bavorský les/Dolní Inn a Okresní úřad Freyung-Grafenau (SRN)
Michal Kušnirik
Turistické informační centrum Freyung a Okresní úřad Freyung-Grafenau (SRN)
Jana Hlaváčková
Správa národního parku Bavorský les/ Muzeum lesní historie St. Oswald (SRN)
Kristýna Jirovská
Telecenter Regen (SRN)

2011

Klára Švarcová
Euroregion Šumava/Bavorský les/Dolní Inn a Okresní úřad Freyung-Grafenau (SRN)
Daniel Rauscher
Nadace Brücke/Most Stiftung, Praha (ČR)
Miroslava Hanzlíková
Městský úřad Vilshofen an der Donau (SRN)
Radka Mášková
Průmyslová a obchodní komora Dolního Bavorska, Pasov (SRN)
Radka Mášková
Wittmann Battenfeld GmbH, Kottingbrunn (Rakousko)
Zuzana Svobodová, Tereza Kopecká
Kinder und Erholungszentrum, Sebnitz (SRN)
Mirka Marchalová
Centrum Bavaria Bohemia, Schönsee (SRN)
Petr Vaněček
Euroregion Šumava/Bavorský les/Dolní Inn a Okresní úřad Freyung-Grafenau (SRN)
Martina Matějková, Romana Pešáková, Jan Mátl
EJBW - Europäische Jugendbildungs- und Jugendbegegnungsstädte, Weimar (SRN)

2010

Jiřina Vonášková
Bild-Werke e. V., Frauenau (SRN)
Kateřina Novotná
Micro-Epsilon Messtechnik, GmbH, Ortenburg (SRN)
Andrea Popelková
Modellsport Sweighofer GmbH, Deutschlandsberg (Rakousko)
Mikuláš Zvánovec
Centrum Bavaria Bohemia, Schönsee (SRN)

MENU