Slavnostní zahájení konference Al pie de la(s) letra(s)

Ústav romanistiky FF JU pořádá ve dnech 19.-20. září 2019 hispanistickou konferenci Al pie de la(s) letra(s), které se zúčastní přední odborníci z českých i ze zahraničních univerzit.

Encuentro de hispanistas (Setkání hispanistů) je pravidelná každoroční konference, které se účastní vyučující z univerzitních hispanistických pracovišť v České republice. Ty se pravidelně střídají v jejím organizování a letošní ročník připadl na Ústav romanistiky FF JU.

Letošního setkání se účastní 35 hispanistů především z českých ale také zahraničních univerzit. Jako invited speakers konferenci navštíví přední španělský znalec literatury a divadla 16. století profesor José María Díez Borque a také kolegové ze salamanské univerzity, s nimiž spolupracujeme na programu dvojího diplomu.

• Více informací naleznete → ZDE