POZVÁNKA NA PŘEDNÁŠKU KONZULA A VEDOUCÍHO ZASTOUPENÍ ČR V DÜSSELDORFU Mgr. DANIELA ŽÁRY A ŘEDITELE NĚMECKÉHO ZASTOUPENÍ CZECHTRADE V DÜSSELDORFU Mgr. ADAMA JAREŠE

7.2.19

V úterý 26. února 2019 pořádá Ústav česko-německých areálových studií a germanistiky Filozofické fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích přednášku pro studenty. Přednášet bude konzul a vedoucí zastoupení ČR v Düsseldorfu pan Mgr. Daniel Žára a ředitel německého zastoupení CzechTrade v Düsseldorfu pan Mgr. Adam Jareš. Do těchto institucí jezdí studenti UAG na praktické stáže.

Přednášející pohovoří o české diplomatické službě v německy mluvících zemích, o práci Konzulátu ČR s působností v Severním Porýní-Vestfálsku a také o obchodních tématech. Během závěrečné diskuze se mohou studenti zeptat na vše, co je bude k těmto tématům zajímat, stejně jako na praxe a stáže ve zmíněných institucích i jinde v Německu.

Přednáška je plánována zhruba na jednu hodinu a proběhne v češtině.

Pozvánka níže: