Vyšlo nové číslo časopisu Opera historica. Časopis pro dějiny raného novověku

6.9.18

V září 2018 vyšlo nové číslo časopisu

Opera historica 19, 2018, č. 1

Číslo je k dispozici u sekretářky Historického ústavu FF JU.

/VĚDECKÉ STUDIE/

Komunikativní obraz bitvy u Záblatí

Josef Čížek (Abstracts)

Ferdinand z Ditrichštejna a kanonikáty pro jeho mladšího syna.

Příspěvek ke komunikačním strategiím aristokracie z českých zemí v 17. století

Lenka Maršálková (Abstracts)

Hrabě Jan Nepomuk Karel Krakovský z Kolovrat ve světle inventáře zámku Březnice z roku 1853

Anna Fišerová (Abstracts)