AKTUÁLNÍ SDĚLENÍ K ÚŘEDNÍM HODINÁM

 

Ve čtvrtek 8. února 2018 proběhnou úřední hodiny Oddělení pro zahraniční vztahy v pozměněném čase od 11:00 do 12:45 hodin. Děkujeme za pochopení.

 

V týdnu od 19. do 23. března 2018 bude Oddělení pro zahraniční vztahy FF JU uzavřeno z důvodu konání služební cesty. V případě potřeby nás můžete kontaktovat prostřednictvím e-mailu na adrese zahranici@ff.jcu.cz. Děkujeme za pochopení.

The International Office will be closed in the week from the 19th to 23rd of March due to business trip. In case of need you can contact us via email zahranici@ff.jcu.cz. Thanks for your understanding.
______________________________________________________________________

AKTUÁLNÍ SDĚLENÍ K VÝBĚROVÝM ŘÍZENÍM

 

NOVÉ! Výběrové řízení na studijní pobyty a praktické stáže v zahraničí v akademickém roce 2018/2019 (včetně dvojích diplomů) - termín pro podání přihlášek 26.2.2018 do 15:00 hodin.

Přihláška - studijní pobyt

Přihláška - praktická stáž

Přihláška - dvojí diplom

Motivační dopis - studijní pobyt, dvojí diplom

Motivační dopis - praktická stáž

Bližší informace k mobilitám v rámci programu Erasmus+ naleznete zde.

 

NOVÉ! Mimořádné výběrové řízení na praktické stáže Erasmus+ v letním semestru 2017/2018 (nutná realizace do 30.9.2018) - termín pro podání přihlášek 26.2.2018 do 15:00 hodin.

Přihláška - praktická stáž

Motivační dopis - praktická stáž

 

AKTUÁLNÉ! Výzva k podávání žádostí o stipendium na mobility typu freemover v roce 2018.

Přihláška - freemover

 

Důležité odkazy:

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

NABÍDKY STÁŽÍ

Stáže v Evropské komisi - přihlášky je možné podávat do 31. 1. 2018. Stáže jsou placené, pětiměsíční, v Bruselu nebo Lucemburku. Více informací naleznete zde nebo na fb FB Zastoupení Evropské komise. 

 

Stipendia francouzské vlády na doktorandské studium pod dvojím vedením - termín pro podání přihlášek je 16. 3. 2018 do 17:00 hodin. Více informací zde.

 

Nabídka stáže v kanceláři zastoupení Kraje Vysočina v Bruselu - více informací zde.

 

Nabídka stáží na Českých centrech v zahraničí

  • Souhrnná nabídka stáží na všech Českých centrech v zahraničí, která stáže pro studenty VŠ na rok 2018 nabízí a stážisty poptávají (mj. Berlín, Brusel, Londýn, Madrid, Moskva, New York, Paříž aj.). Odkazy na jednotlivé nabídky stáží naleznete zde.