AKTUÁLNÍ SDĚLENÍ K ÚŘEDNÍM HODINÁM

 

Dne 3. 12. 2018 se úřední hodiny z důvodu nemoci NEKONAJÍ. Můžete mne kontaktovat na novotnaz@ff.jcu.cz nebo na tel. 730 161 455.

Děkuji za pochopení.

 

______________________________________________________________________

AKTUÁLNÍ SDĚLENÍ K VÝBĚROVÝM ŘÍZENÍM

 

AKTUÁLNÉ!

 

Výsledky doplňkového výběrového řízení na studijní pobyty v zahraničí v rámci programu Erasmus+: Erasmus v letním semestru akademického roku 2018/2019.

 

Výsledky doplňkového výběrového řízení na stipendia na praktické stáže v zahraničí v rámci programu Erasmus+: Erasmus v akademickém roce 2018/2019 (termín podání přihlášek 31.10.2018).

 

Doplňkové výběrové řízení na stipendia na praktické stáže v zahraničí v rámci programu Erasmus+: Erasmus v akademickém roce 2018/2019.

Přihlášky můžete podávat k níže uvedeným termínům:

31.8.2018

31.10.2018

15.1.2019

15.5.2019

Přihláška ke stažení zde.

Tipy pro vyhledání nabídek pracovních stáží:

 

Výzva k podávání žádostí o stipendium na mobility typu freemover v roce 2018.

Přihláška - freemover

 

Důležité odkazy:

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

NABÍDKY STÁŽÍ aj.

 

Nabídka praktické stáže CzechTourism Paříž.

 

Nabídka praktické stáže v dobrovolnické organizaci Stonožka (Bristol, Velká Británie). Doplňující informace zde.

 

Nabídka praktické stáže v CzechTrade Vienna.

 

Nabídka dlouhodobé stáže v zastoupení CzechTourism v Paříži - délka stáže min. 3 měsíce.

 

Nabídka pracovní stáže v Hispánsko-české obchodní komoře v Madridu. Délka trvání stáže minimálně 4 měsíce, lze využít financování programem Erasmus+. Vyžadována znalost španělského jazyka na úrovni C1+, AJ vhodná, ale ne nezbytná. Pro více informací kontaktujte Oddělení pro zahraniční vztahy FF JU.

 

Nabídka pracovní stáže v Českém centru Paříž (komunikace, PR, administrativa) od září 2018, nutná znalost francouzského jazyka na úrovni min. B1.

 

Nabídka praktické stáže v knihovně univerzity v Montpellier. Vyžadována znalost Nj na úrovni C1 a Fj na úrovni B1. Termín praktické stáže v zimním nebo letním semestru akademického roku 2018/2019.

 

Nabídka praktické stáže v Cervantes Escuela Internacional, Málaga, Španělsko - délka praktické stáže 3 měsíce v období červen - září 2018, konkrétní termín dohodou. Práce v administrativě, každodenní kontakt s cizinci z celého světa. Podmínkou dobrá znalost španělštiny a angličtiny, další jazyk výhodou. Pro více informací kontaktujte paní mgr. Moniku Mlejnkovou na info@escuelacervantes.org.

 

Nabídka stáží na Českých centrech v zahraničí

 

Nabídka praktické stáže v Českém centru Berlín

 

Souhrnná nabídka stáží na všech Českých centrech v zahraničí, která stáže pro studenty VŠ na rok 2018 nabízí a stážisty poptávají (mj. Berlín, Brusel, Londýn, Madrid, Moskva, New York, Paříž aj.). Odkazy na jednotlivé nabídky stáží naleznete zde.