AKTUÁLNÍ SDĚLENÍ K ÚŘEDNÍM HODINÁM

 

V termínu od 4. 6. 2018 do 21. 9. 2018 v souvislosti se zkouškovým obdobím a s obdobím letních prázdnin budou úřední hodiny Oddělení pro zahraniční vztahy probíhat pouze po předchozí domluvě e-mailem.

 

______________________________________________________________________

AKTUÁLNÍ SDĚLENÍ K VÝBĚROVÝM ŘÍZENÍM

 

Dne 2.5.2018 se od 16:00 hodin v zasedací místnosti Z1 uskuteční informační schůzka pro nominované studenty vyjíždějící na studijní pobyt v akademickém roce 2018/2019. Účast je povinná.

 

NOVÉ! Výsledky výběrového řízení na studijní pobyty a praktické stáže v zahraničí v akademickém roce 2018/2019.

Úspěšným uchazečům budou v nejbližších dnech e-mailem zaslány pokyny k dalšímu postupu.

 

AKTUÁLNÉ! Výzva k podávání žádostí o stipendium na mobility typu freemover v roce 2018.

Přihláška - freemover

 

Důležité odkazy:

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

NABÍDKY STÁŽÍ aj.

 

Nabídka dlouhodobé stáže v zastoupení CzechTourism v Paříži - délka stáže min. 3 měsíce.

 

Nabídka pracovní stáže v Hispánsko-české obchodní komoře v Madridu. Délka trvání stáže minimálně 4 měsíce, lze využít financování programem Erasmus+. Vyžadována znalost španělského jazyka na úrovni C1+, AJ vhodná, ale ne nezbytná. Pro více informací kontaktujte Oddělení pro zahraniční vztahy FF JU.

 

Nabídka pracovní stáže v Českém centru Paříž (komunikace, PR, administrativa) od září 2018, nutná znalost francouzského jazyka na úrovni min. B1.

 

Nabídka praktické stáže v knihovně univerzity v Montpellier. Vyžadována znalost Nj na úrovni C1 a Fj na úrovni B1. Termín praktické stáže v zimním nebo letním semestru akademického roku 2018/2019.

 

Dobrovolník/dobrovolnice v koordinačním centru česko-německých výměn mládeže Tandem v Regensburgu, Německo - termín 2.5.2018

 

Nabídka praktické stáže v Cervantes Escuela Internacional, Málaga, Španělsko - délka praktické stáže 3 měsíce v období červen - září 2018, konkrétní termín dohodou. Práce v administrativě, každodenní kontakt s cizinci z celého světa. Podmínkou dobrá znalost španělštiny a angličtiny, další jazyk výhodou. Pro více informací kontaktujte paní mgr. Moniku Mlejnkovou na info@escuelacervantes.org.

 

Nabídka stáží na Českých centrech v zahraničí

 

Nabídka praktické stáže v Českém centru Berlín

 

Souhrnná nabídka stáží na všech Českých centrech v zahraničí, která stáže pro studenty VŠ na rok 2018 nabízí a stážisty poptávají (mj. Berlín, Brusel, Londýn, Madrid, Moskva, New York, Paříž aj.). Odkazy na jednotlivé nabídky stáží naleznete zde.